Kosze do transportu gołębi na loty

Produkty|Akcesoria lotowe|Wyposażenie gołębników » Klatki i Kosze

Cena:60.00

Kosze do transportu gołębi na loty, produkowane są z najwyższej jakości materiałów naturalnych.Kosze dzielone (fot.7-8) za 70 zł .Dostępne również kosze ( fot.kolor brąz nr.1-2 od góry )za 60 zł.lub kosze "połówki "(fot.nr.5 od góry )za 39 zł.Kosze duże (fot.3-4) 79 zł.

Kosze do transportu gołębi na loty, produkowane są z najwyższej jakości materiałów naturalnych. Kosze posiadają drzwiczki boczne do wypuszczania gołębi na loty treningowe. Zastosowanie wysuwanej przegrody w koszu pozwala koszować zarówno samce jak i samice w metodzie wdowieństwa co zapobiega widzeniu sie samców i samic.


Podczas wywożenia gołębi na loty treningowe gołębie podczas startu mogą swobodnie wylatywać z kosza bez narażenia sie na rozbicie lub zachaczenie się o wystające elementy kosza. Jest to niezwylke istotne w czasie sezonu lotowego.
Kosze duże przeznaczone są do koszowania większej ilości gołębi. Wymiary 60 x 80 cm pozwalają koszować większą ilość gołębi na loty treningowe jak i konkursowe. Zastosowanie dwóch rączek do przenoszenia ułatwia transport kosza.

W koszach dużych zastosowana została równierz wyciągana przegroda, co pozwala na koszowanie zarówno samców jak i samic na loty. Łatwe wypuszczanie pozwala na szybki start wszystkich gołębi.

Kosze małe służą do przewozu kilku sztuk gołębi. Są praktyczne w wypadku kiedy dokonujemy zakupu kilku gołębi, nie jest wtedy nam potrzebny duży kosz lub w wypadku koszowania na lot kilku gołębi.
Kosze małe mogą być rownierz wykorzystane do przewozu wybranego gołębia do badania lub dostarczenia wybranego gołębia na wystawę.
Wszystkie kosze pakowane są w opakowania foliowe pojedynczo