Olejek czosnkowy

Produkty|Produkty Natural

Cena:26.00

Czosnek jest rośliną, która już od tysięcy lat znana jest ze swoich nadzwyczajnych właściwości leczniczych. Czosnek reguluje asymilację żywności i wpływa dodatnio na trawienie. Czosnek przyczynia się do lepszego krążenia krwi, chroni organy oddechowe i działa skutecznie przeciwko robakom. Większość hodowców zna te dobre właściwości czosnku i daje korzystać z tego swoim gołębiom. Wielu z nich podaje gołębiom jeden ząbek czosnku do wody pitnej. Ten rodzaj stosowania czosnku nie jest jednak najlepszy, ponieważ wykorzystanie jego właściwości leczniczych jest minimalne. Firma Natural, jako przodujący specjalista w dziedzinie karmienia gołębi, ma ten problem zbadany i rozwiązany przez naukowców od żywienia i przez lekarzy weterynarii. Olejek czosnkowy składa się z czystych ekstraktów czosnkowych oraz rafinowanego oleju sojowego bogatego w kwas linolinowy i linolin. Olejek czosnkowy zawiera również witaminę E, która wpływa pozytywnie na płodność gołębi i jest nieodzowna dla właściwej pracy mięśni i układu nerwowego.

SPOSÓB UŻYCIA:

W OKRESIE WYCHOWU PISKLĄT I PIERZENIA:

Podaj 2 do 3 razy w tygodniu olejek czosnkowy Natural'u razem z drożdżami piwnymi Vitaminor w ilości 30 kropli na 1 kg do dziennej porcji karmy.

W SEZONIE LOTÓW:

Po powrocie do klatki:
podaj w dniu powrotu i w dniu następnym olejek czosnkowy Natural'u oraz drożdże piwne Vitaminor razem z lekką mieszanką zbożową (przeczyszczająca lub dietetyczna) w ilości 30 kropli na kg zboża.

JAKO PRZYGOTOWANIE DO LOTÓW:

Olej sojowy zawarty w olejku czosnkowym Natural'u jest idealnym środkiem do zwiększenia w krótkim czasie rezerw tłuszczowych w organiźmie gołębia pocztowego. Dlatego też zalecamy w okresie przygotowań do lotów na 4 do 6 dni (zależnie od długości lotu) przed koszowaniem podawać 1 kroplę olejku czosnkowego na 1 gołębia do dziennej porcji zboża. Olejek czosnkowy może być wymieszany z drożdżami piwnymi Vitaminor. Olejek czosnkowy Natural'u jest produktem wyjątkowym pozwalającym gołębiom maksymalnie wykorzystać nadzwyczajne właściwości czosnku.