JODEX -ŻELAZO - FE 500ML

Produkty|Książki|Produkty Green Play

Cena:45.00

Do procesu aktywacji metabolizmu wykorzystujemy silnie pobudzających większych dawek jodu . To pozwala łatwo doprowadzić gołębie do formy.Już po kilku dawkach jodu obserwuje się zmiany  w zachowaniu gołębi.

Jod obok swojego działania na gruczoły tarczycy ,odgrywa ważną rolę w regulacji procesów fizjologicznych jak wzrost ,pierzenie czy reprodukcja. Pozatym jest ważnym pierwiastkiem dla budowy odporności ,ma działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne.

Jod spełnia swoje zadania także w leczeniu infekcji grzybiczych  wywołanych np : przez drożdżaki .Wielodniowe kuracje  jodem zaleca się także po leczeniu antybiotykowym.Coraz większe znaczenie jod zyskuje również w leczeniu i zapobieganiu ospie, a to wszystko na swoje działanie dezynfekcyjne.Dzięki unikatowej formule opartej na kombinacji  jodużelaza preparat zwiększa osiągi gołębi i to znacznie.

POBUDZA TARCZYCĘ KTÓRA ZWIĘKSZA SWOJĄ WYTRZYMAŁOŚĆ . ŻELAZO Z KOLEI ZWIĘKSZA SZYBKOŚĆ PTAKA.

Kombinacja produktu czyli dodane w nim witaminy , skutecznie chroni młode przed chorobami , jednocześnie podnoszą ich witalność zaopatrując w niezbędną dawkę energii-również gołębie lotowe.

Witaminy pozwalają na łatwe wchłanianie się specyfiku.Powyższa profilaktyka jest szczególnie polecana hodowcom, którzy regularnie mają problemy z chorobami młodych gołębi , ale również chcą podnieść wyniki gołębi.

DAWKOWANIE:Od 5 do 10 ML NA 1 LITR WODY LUB 5-10 ML NA 1 KG KARMY.

SKŁAD: JOD,ŻELAZO,WITAMINA C.

OPAKOWANIE 500ML