Acai & Rapontik Leuzea 1000 ml

Produkty|Dodatki|Produkty Green Play

Cena:150.00
OMEGA 3,6 I 9 - Acai & Rapontik Leuzea ziolowe złoto dla gołębi

Nie jest to olej-połączenie tych dwoch produktow to przelom w hodowli golebi.

Skrywa w sobie niezwykle dużą ilość witamin, aminokwasów, pierwiastków i energii niezbędnych dla organizmu gołębi pocztowych jak i rasowych .

Acai Jest sprzymierzeńcem dobrej kondycji fizycznej     & Rapontik  Leuzea naturalny antybiotyk oraz naturalny doping-nie ma zdrowszego produktu !

Te zioła zawierają ponad 12 różnych polifenoli ,wśród których najważniejsze są flawonoidy i antocyjanidy , które są odpowiedzialne za pracę całego układu krwionośnego, Ułatwiają przepływ krwi i wspomagają pracę serca,-Hamują produkcję endoteliny substancji powodującej skurcz naczyń krwionośnych.

Wartości odżywcze i skład :

-29 nienasyconych kwasach tłuszczowych, w tym kwasów Omega 3, 6 i Omega 9, nienasyconego kwasu olejowego- który pełni funkcję : przede wszystkim pomaga tłuszczom Omega-3 lepiej penetrować błony komórkowe przez co razem przyczyniają się do zwiększenia ich elastyczności,
-18 aminokwasów, Za ich sprawą mięśnie są silniejsze i szybciej się regenerują ,idealne zestawienie niezbędnych aminokwasów w powiązaniu z cennymi minerałami śladowymi, może być korzystne dla utrzymania prawidłowego skurczu mięśni oraz ich regeneracji.
- Wysoka zawartoś białka jest podstawowym składnikiem hormonów oraz tkanek – elementów składowych organizmu. Pokarm bogaty w białka wzmacnia narządywewnętrzne. Niedobór pierwiastków śladowych jest uzupełniany przez zawartość najważniejszych 21 pierwiastków śladowych, które miedzy innymi wzmacniają układ immunologiczny.
-Oczywiście nie może zabraknąć kompletu witamin i podstawowych pierwiastków, zawiera także witaminy jak: B1, B2, C, E, beta karoten, wapń, fosfor, potas, żelazo, białko.
-Zawiera również duże ilości błonnika i wysoką ilość fitosteroli, które w synergii z nienasyconymi (zdrowymi) kwasami tłuszczowymi wspomagają zdrowie układu trawiennego i sercowo-naczyniowego.
Zawiera : Acai 70% , Rapotnik Leuzea 30 %
Działanie :


-zapewnia niezbędną dawkę energii

-Usprawnia funkcjonowanie mózgu.

-Wzmacnia i zwiększa wydajnośc organizmu;

-Wzmacnia system odpornościowy

-Oczyszcza organizm

- Zwiększenie wytrzymałość i pracę układu mięśniowego

-Redukuje zmęczenie

-Przeciwdziała infekcjom bakteryjnym


-wzmacnia organizm,

-wspomaga pracę mięśni

-Łagodzi stres,

-usuwa toksyny z organizmu,


Dawkowanie:
10 ml /1 L wody
10 ml /1 kg karmy
-po otwarciu zużyc 90dni- przechowywac w lodówce