Natural TEE

Produkty|Produkty Natural

Cena:40.00

Herbatka złożona z 16 ziół.

Liczne eksperymenty pozwalają stwierdzić z całą pewnością, że Natural Thee jest pełnowartościowym środkiem pozwalającym doprowadzić gołębia do formy oraz podwyższyć jego formę w okresie lotów. Natural Thee przyspiesza także regenerację organizmu gołębia po wyczerpującym locie.

Sposób użycia:

Przed sezonem lotów:

Aby gołębie lepiej przygotować do lotów radzimy podawać Natural Thee przez 8 do 10 dni przed pierwszym lotem. Po tej kuracji można stwierdzić, że upierzenie zmiękło, a gołąb spuchł, mimo, że jest lżejszy, co jest oznaką optymalnego ukrwienia i formy.

W sezonie lotów:

Po powrocie z lotu podajemy Natural Thee pod wieczór, lecz jeśli gołębie leciały wiele godzin w gorącym powietrzu radzimy wymieszać herbatę z Natural Elektrolitem, aby wyrównać mineralną stratę. W dzień po powrocie z lotu można także podać Natural Thee jeśli jest potrzebne dla organizmu oczyszczenie krwi.

W okresie pierzenia:

Pierzenie ma naturalny przebieg, ale wymaga od organizmu gołębia znacznego wysiłku. Właściwie rozwinięty organizm ma wpływ na przebieg pierzenia. Podawanie Natural Thee 1 do 2 dni w tygodniu ma duży wpływ na odnowę upierzenia.

Dozowanie:

Do 1 litra wrzącej wody dodać jedną pełną łyżkę stołową herbaty, po czym pozostawić przez 10 min pod przykryciem. Następnie przefiltrować, wlać do ceramicznego naczynia, ostudzić i podać gołębiom do picia.