Amivit 500 ml.

Produkty|Dodatki|Produkty Aquamid !!!!!!!

Cena:25.00

AMIVIT jest używany głównie w sytuacjach, takich jak stan stresu, problemów zdrowotnych i ich profilaktyki, ryzyko infekcji, brak witamin i aminokwasów , złe odżywianie, rekonwalescencja itp. Produkt obsługuje szybką regenerację po chorobie, jest również zalecany jest w okresie lotów,lęgów ,pierzenia.Wysoka wydajność AMIVITU zawdzięczana jest specjalnej technologii produkcji.  Substancjie aktywne chronione są przed degradacją w żołądku i przewodzie pokarmowym.  Ta osłona jest stopniowo eliminowane, aż jest całkowite uwolnienie substancji czynnych w organizmie, przy maksymalnej wydajności.

 Główną zaletą tej technologii jest to, że w rozwiązanie stworzone specjalne łożyska i izolacji gąbczastej mikrostruktury, która zapobiega przyleganiu do ścian z wody witaminy .  Eliminuje to zagrożenie niepożądanych organizmów na mnożenie tych pozostałości i ich późniejszej dystrybucji na całym dystrybucją wody pitnej do  gołębi, jak to zwykle przy użyciu standardowego formie płynnej witaminy oleju.

Složení: Składniki:

  • Witaminy
  • aminokwasy
  • naturalne substancje
  •                                                                                              Instrukcje karmienia:

 Podawane w ilości 10 ml na 1 litr wody przez cały rok.

 Produkt można łączyć  jednocześnie z każdego produktem marki BENEFEED ® dla określonej kategorii zwierząt. Przechowywanie:

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w oryginalnie zamkniętych opakowaniach. Po otwarciu stopniowo zużywane, produkt długoterminowy przechowywanie. Mikroskopijnych cząsteki stałe i zawartość osadów zależy od naturalnych substancji, a nie wadą wyrobu.