Optimin H 1000 ml.

Produkty|Dodatki|Produkty Aquamid !!!!!!!

Cena:20.00

NIEZWYKLE SKUTECZNY WZMACNIA SYSTEM IMMUNOLOGICZNY

OPTIMIN zawiera zestaw niezwykle skutecznych soli mineralnych w postaci płynnej. Skuteczność niektórych soli mineralnych w tej postaci jest o 80% wyższa od wyników uzyskiwanych w zastosowaniu klasycznych środków w postaci sproszkowanej.

OPTIMIN wzmacnia system immunologiczny, wspomaga pracę enzymów, znakomicie poprawia ogólny stan zdrowia i funkcję organizmu. OPTIMIN ma zastosowanie zwłaszcza w sytuacjach podwyższonej aktywności, stanach stresowych, po zabiegach lekarskich w przypadku poważnych infekcji, niedoboru niektórych składników mineralnych, w sezonie lotów, zmian upierzenia itp.

OPTIMIN sprzyja szybkiej regeneracji organizmu po przebytej chorobie. Zaleca się równolegle podawać ACIDOMID H, a w przypadku hodowli ptaków młodych AQUAKAR H z L-karnityną. W przypadku stwierdzenia niedoboru witamin (w okresie zmiany upierzenia, w zimie i sezonie lotów) zaleca się podawać również AMIVIT H.

Skład:

Wapń 25g, fosfor 15g, sód 10g, magnez 1,6g, potas 0,5g, cynk 50 mg, żelazo 350mg, mangan 300mg, miedź 70mg, kobalt 3mg, jod 2mg i inne.

Dawkowanie:

Dodaje się do wody pitnej w proporcji 5ml na 1l wody.